Erenköy Pimapen

1985 yılında Fenerbahçe semtinde açtığımız dükkan sonraları bostancı ve pendik bölgesinde hizmet vermeye başladı. Erenköy pimapen bayi olarak her zaman müşteri memnuniyeti ile tavsiye edilen firma olarak Marmara Pimapen adını tüm sektöre duyurdu.

Biz neden bu kadar ön plana çıktığımızı tek bir kelime ile anlatabiliriz. ” Dürüstlük”

Müşteriler malın kalitesini veya markasını bilmezler. Biz ise işin içinde olarak bir markayı kalitesini uzaktan çekilen bir fotoğraftan bile anlarız. Bu nedenle ürün seçimlerinde müşteriyi yönlendiririz. Ve müşteriye söylediğimizden eksik değil fazla olarak işi en kaliteli ve garantili şekilde yaparız. Bu şekilde vicdanımız rahat bir şekilde aldığımız paranın hakkını vermiş oluruz. Tabi Erenköy pimapen olarak bu denli kaliteli ve dürüst bir iş sayesinde bizler her zaman ondan ona şeklinde tavsiye edilerek büyük bir aileye sahip olduk. Hiç bir zaman söz verdiğimiz vakit dışında iş teslim etmemezlik yapmadık. Çünkü insanlar işlerini ve randevularını bize göre ayarlıyorlar. Biz şu gün şu saatte oradayız dediğimizde çok şükür bir mani çıkmadan orada bulunabildik. Bu şekilde en başta kazanan hep biz olduk. Biz bunu müşteri kazanmaktan çok insanları mağdur etmeme adına yapsakta sonuç olarak edindiğimiz bu huy bu karakter sayesinde çok sevildik.

Yani Erenköy pimapen yaptıracağınız vakit işten daha çok kişiliğimiz ile sizleri memnun ettik. Güven verdik ve yıllardır bu güvenin karşılığını müşterilerimiz ile samimi bir arkadaşlık havasında ancak müşteri – usta ilişkisini kaybetmeden sürdürebildik. Bizi Marmara Pimapen olarak firmamızı internette araştırdığınızda özelikle forumlarda reel kişilerin yorumlarında adımızı duyabilirsiniz.

Saygılarımızla…