Tuzla pileli sineklik fiyatları

İLETİŞİM VE FİYAT

0545 908 20 08 VE 0543 239 78 57

Birçok binanın ve yapıların pencere ile kapı sistemlerinde belli bir standart uygulandığı için, kapı ya da pencere için standart sineklik sistemi yoktur. Sinekliklerin farklı çeşitlerde ve renklerde üretilmesinden dolayı belli bir standart olmadığı işin fiyatlandırma konusunda da bazı değişikler olabiliyor. Sineklik fiyat listesi bu nedenle hiçbir şekilde oluşturulamamaktadır.
Sinekliklerin birçok modelleri bulunmaktadır ve bu modellere uygun olarak fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Tuzla Pileli sineklik modelinin fiyatlandırmasını yapabilmek için önceden pencere ve kapının net ölçüleri alınmalıdır. Ölçüleri aldıktan sonra sineklik satışı yapan herhangi bir şirketi arayarak istediğiniz modeli ve rengi belirterek plise sinekliğin fiyatını öğrenebilirsiniz. Genel olarak plise sineklik fiyatlandırması 80 TL, plise kapı sinekliği ise 150 TL olarak müşterilere sunulmaktadır. Belirtilmiş olan fiyatlar genel olarak 50*100`e göre kapılar için 60×200`e göre hesaplanırlar.

Sineklik fiyatları metre kare olarak mı hesaplanmaktadır?

Tuzla sineklik pileli fiyatları metre kare olarak değil, enxboy ölçüsüne uygun şekilde hesaplanırlar. Sineklik fiyatlandırılması zamanı ilk önce müşteri tarafından istenilen model, bu modelin rengi ve ölçüleri göz önünde bulundurulur, ardından buna göre değerlendirme yapılarak fiyat oluşturulur. Sineklik fiyatları her bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizlerin de böyle bir fikri var ise herhangi bir şirketi arayarak sineklik sipariş edebilirsiniz. Sineklik yaptırdıktan sonra artık hiçbir böcek, sinek sorunu ile karşılaşmayacak ve daha huzurlu bir yaşama sahip olacaksınız.