Erenköy Kedi sinekliği

Sıradaki anlatacağımız sineklik modelleri farklı kullanımlar için yapılan sineklik çeşitleri; Bu modelleri ne kadar sineklik diye adlandırsakta daha çok kedi,köpek,fare,börtü böcek için kullanılan sineklik çeşitleridir. Öncelikle kullandığımız alüminyum ve paslanmaz çelik tel hakkında biraz bilgi veriyim;
Alüminyum olarak kullandığımız tel kedi ,köpek veya haşereler için biraz daha dayanıklı bir ürün olarak kullanılmakta ama bu ürün %100 bir verim alamayacağınız bu ürünü bazı firmalar çok dayanıklı diye satışa sunuyor.Bu ürün kedi veya köpekler için %60-70 oranında bir dayanıklılık sağlar . -Paslanmaz çelik tel olarak kullandığımız tel ise yırtılmaz parçalanmaz kediniz, köpeğinizin zarar veremeyeceği çok daha fazla dayanıklı ve daha uzun ömürlü kullanımlar için uyguladığımız bir üründür.
İlk olarak dışa açılır yani aç-kapa sineklik modelimiz den bahsedelim bu modelde alüminyum tel ve paslanmaz çelik tel uygulamamız mevcut fiyat olarak uygun olsada daha çok dışardan gelen haşerelere karşı veya kediye köpeğe karşı koruma sağlar.İçerde bulunan evcil hayvanınız için pek tavsiye etmediğimiz bir modeldir. Diğer bir model olarak genelde evinde kedi,köpek besleyen müşterilerimizin tercih ettiği içe açılır alüminyum veya paslanmaz çelik tel olarak uygulama yaptığımız hiç bir şekilde dışarıya açılmayan, genel olarak yüksek katlarda olan ve bebekler ve çocuklar içinde bir güvenlik sistemi olan modeldir. Kilit mekanizması sürme kilit kullandığımız için kedi ve ya köpeğinizin açamayacağı veya bir zarar veremeyeceği son derece güvenli ve tavsiye etttiğimiz bir modeldir.
Cam balkon ve sürme pencerelerinizde aynı işlemleri uygulayabilmekteyiz.Eğer farklı bir ürün isterseniz modellerin üstünde aynı şekilde uygulama yapılabilir.Kısacası sizin içinize sinecek şekilde en iyi ve sizin ihityacınıza en uygun ürünü yapmaktayız.